Регистрация в гладиаторах
Рейтинги онлайн игры Гладиаторы Рима

Відновлення нормального режиму ...


Страницы: 1 2

Nikolas [30] Nikolas - 20.05.2007 в 14:20 0 0
В ТЕМІ ПРОШУ ВІДПИСУВАТИСЬ ТІЛЬКИ ГЛАВ КЛАНІВ АБО ЇХ ЗАСТУПНИКІВ

коротко поясню суть ...
багатьм в грі набридли безконтрольні влазіння в бої не по формату ... це заважає багатьом нормальним гравцяп нормально прогресувати ... а у менших персонажів напевно взагалі відбиває інтерес до гри ...
пропоную усім главам кланів та їх заступникам вирішення проблеми ... створити домовленість за якою кожен клан повинен буде дотримуватись певних правил (правила будуть створені , будуть враховуватись усі побажання і зауваження), а злосних порушниників карати (даний пункт теж буде прописаний в правилах)...
ось ніби і все ...

прошу відписуватись тільки по темі ...
МАКС_ФРАЙ [17] МАКС_ФРАЙ - 20.05.2007 в 14:25 0 0
Мой клан за!!!
marazm [30] marazm - 20.05.2007 в 20:23 0 0
Идея достойная Клан ГОФ пиймет участие в этм проэкте!
Hostile [27] Hostile - 20.05.2007 в 21:05 0 0
ок
Nikolas [30] Nikolas - 21.05.2007 в 20:05 0 0
ПРОПОНУЮ НАСТУПНЕ

Учасники гри, що знаходяться в кланах повинні дотримуватись формату бою, незалежно відтого хочеться їм цього чині.
Але тут можна зробити виключеня ...
Бої, які не підписані коментарем можна зараховувати як безформатні, тобто персонаж може влазити в нього в чому захоче.
Бої, які підписні "на пушках", "на стволах", вважати такими в які можна влазити з любим видом зброї ... незалежно чи то магазина, чи артефакт.
Бої, які підписані коректно "на магазинних пушках" повинні проводитись виключно із застосуванням тієї зброї яку можна придбати за ігрову валюту.

Якщо дані умови не будуть виконуватись, пропоную наступну схему покарання:
Перше порушення - на персонажа подається скарга главі клану, і той робить собі в анкеті відповідний запис;
Друге порушення -
Третє порушення - персонажа виключають з клану;
Четверте порушення - сенат або адміністрація робить відповідну письмову помітку в інформації персонажа;
П"яте порушення - сенатом або адміністрацією робиться помітка в інформації персонажа, що він не може бути прийнятий в жоден з кланів існуючих у грі.

Ще одне ...
Якщо персонаж все таки допустив помилку, але вчасно її виправив, то це не буде зараховуватись як порушення.


приймаються доповнення і зміни ...
Agamemnon [34] Agamemnon - 21.05.2007 в 20:13 0 0
> Да мне пофиг на коменты!!!я и дальше буду заходить в фуле!!!
> (главы клана не могут сами решать такие вопросы!Игроки тоже
> имеют право!!!)

польностью за!!! кто что смог купить пусть с тем играет!!!
> а у менших персонажів напевно взагалі відбиває інтерес до
> гри ...

пусть создають групы на свой лвл
Последователь Бахуса ARMIA [33] ARMIA [старец] - 21.05.2007 в 21:23 0 0
> главы клана не могут сами решать такие вопросы

а тут ты неправ.... я (или кто за меня) всегда решали и будем решать эти вопросы... На то и глава клана! а непослушных можно исключать... НО!!! В данном случае я за фул!
Nikolas [30] Nikolas - 21.05.2007 в 22:17 0 0
а я і не пропоную відміну фула ... просто треба якось вирівняти гру ...
Охотник на демонов [19] Охотник на демонов - 23.05.2007 в 03:49 0 0
интерес пропадёт...
не будет этого: "ты читать умеешь?", "сливай,я кому сказал!" и т.д.
и получиться , одни кланы будут сблюдать все правила и карать нарушителей, а другия смеяться с этого и играть в своё удовольствие)))
Virginia [25] Virginia - 26.05.2007 в 20:05 0 0
Данное условие отобъет у некоторых игроков покупать артфул - а это не выгодно проэту. Если человек вложил реальные деньги в игру, то имеет полное право играть в том за что он заплатил, кто не может или не хочет вкладывать реал - должен смриться. Это игра и проигрывать тоже надо уметь.

Страницы: 1 2 Авторизируйтесь в игре, чтобы добавлять сообщения.